Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20210
Stary 14.04.2012, 19:02
legia znowu fuksem tylko remisuje z przecietnym Widzewem - dlaczego Slask nie wykorzystuje tego ? MP zdobedzie legia - ale przy takich wynikach to Slask z Ruchem sa frajerami nie wykorzystujacymi takich slabych wynikow i slabej gry warszawskich nadętych bufonów .....
Odpowiedz cytując