legia znowu fuksem tylko remisuje z przecietnym Widzewem - dlaczego Slask nie wykorzystuje tego

? MP zdobedzie legia - ale przy takich wynikach to Slask z Ruchem sa frajerami nie wykorzystujacymi takich slabych wynikow i slabej gry warszawskich nadętych bufonów .....