Hypocrite napisał(a):

Kapitan Garguła...
Btw. Czy tylko ja odniosłem wrażenie że Melikson grał nadzwyczaj asekuracyjnie ? - Zero dryblingu, błyskawiczne pozbycie się piłki, klepka lub dośrodkowanie żeby tylko nikogo nie musiał minąć.
|
Jak ma robić takie podania jak do Palica przy 3 bramce to dla mnie może tak grać.