Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18669
Stary 14.04.2012, 18:48
Hypocrite napisał(a):Wyświetl post
Kapitan Garguła...

Btw. Czy tylko ja odniosłem wrażenie że Melikson grał nadzwyczaj asekuracyjnie ? - Zero dryblingu, błyskawiczne pozbycie się piłki, klepka lub dośrodkowanie żeby tylko nikogo nie musiał minąć.
Jak ma robić takie podania jak do Palica przy 3 bramce to dla mnie może tak grać.
Odpowiedz cytując