|
No cóż, jesli nie przeszkadza Ci, że jakś najemnik, nigdy nie mający nic wspólnego z Wisłą, poza kasą, głosi publicznie, ze "z Wisłą jest się na dobre i na złe", jeśli nie widzisz w tym fałszu, hipokryzji i obłudu, to i tak Ci nie wytłumaczę, co mnie w takich wypowiedziach na pokaz, razi.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|