kriswisla napisał(a):

|
popieram zwłaszcza Kirm i Garguła
|
Kapitan Garguła...
Btw. Czy tylko ja odniosłem wrażenie że Melikson grał nadzwyczaj asekuracyjnie ? - Zero dryblingu, błyskawiczne pozbycie się piłki, klepka lub dośrodkowanie żeby tylko nikogo nie musiał minąć.