Pewnie że nie ma przyszłości dla Probierza, skoro już Urban był na trybunach widziany
Moralna szmata? Dobrze się czują co poniektórzy?
Można i należy krytykować Probierza np. za przegrany PP. Za to że może z tych obiboków mógł wykrzesać więcej itd
Ale moralna szmata? To jakieś nędznie naciągane argumenty do bólu emocjonalne jak u nastolatka. A nie przystające dorosłemu mężczyźnie
