|
Tyle czekaliśmy na zwycięstwo , że nawet nie chce mi się jechać za ostatnie 30 minut po piłkarzach .
Cieszą 3 punkty , ale nie pompujmy szansy na puchary bo jest iluzoryczna , jakieś 1-5% . Cieszy hat trick Genkova . Będzie można na nim oprzeć grę Wisły w przyszłym sezonie . Dziwne zmiany Probierza , gdzie szansa dla Szewczyka ?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 14.04.2012 o godz. 17:54.
|