Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3659
Stary 14.04.2012, 17:22
Sprzedamy go i co to nam da ? Z zysku Wisła spłaci część strat i na tym się skończy. Jakie to ma znaczenie dla kibica ? Takie, że zabraknie nam dobrego piłkarza w ofensywie, a w składzie nadal będą zamulać Andraże, Garguły czy inne Brudy.
..
Odpowiedz cytując