ghost_ napisał(a):

|
nie zapominajcie, że są też kolejne mecze. Probierz nie jest idiotą, widocznie uznał że Iliewowi kończą się siły (to już sami przemieliliście 1000x na forum), podobnie Meliksonowi, Kirm może zapier*alać 90 minut a Garguła się chyba nigdy zbytnio nie męczy... no co poradzić, że nie mamy dobrych zmienników.
|
Ale oni własnie przy ewentualnej stracie bramki mogliby zapewnic jakas pomysłową akcje i przewagę w przodzie a nie Kirm ktory s.......ił parę kontr i gowno grał z tyłubo kazdy myslał ze ŁKS to już sie wyłozy i kazdy bedzie sobie mogł strzelic po bramce