Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18665
Stary 14.04.2012, 17:02
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Kirm, Nunez i Garguła powinni miec zakaz grania w Wisle do konca sezonu - Oni sie teraz nie nadaja do takiego klubu jak Wisla, moze w takim ŁKS-ie czy Bełchatowie by sie sprawdzili ale nie tutaj. Nie potrafia dobrze zagrac, nie potrafia dobrze podac (raz na jakis czas sie im to uda) - Oni nie mysla na boisku przez wiele sytuacji marnuja tak jak dzisiaj z ŁKS-em.
popieram zwłaszcza Kirm i Garguła
Odpowiedz cytując