Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18664
Stary 14.04.2012, 16:55
Kirm, Nunez i Garguła powinni miec zakaz grania w Wisle do konca sezonu - Oni sie teraz nie nadaja do takiego klubu jak Wisla, moze w takim ŁKS-ie czy Bełchatowie by sie sprawdzili ale nie tutaj. Nie potrafia dobrze zagrac, nie potrafia dobrze podac (raz na jakis czas sie im to uda) - Oni nie mysla na boisku przez wiele sytuacji marnuja tak jak dzisiaj z ŁKS-em.
Odpowiedz cytując