Don Donson napisał(a):

|
Melikson za rok będzie starszy o rok i jeszcze mniej perspektywiczny. I tak będziemy do przodu na tym transferze, wiec trzeba go puścić póki jest jeszcze coś wart.
|
W takim razie "zarząd" musi sobie wykalkulować, czy puścić go za 2 mln czy zostawić.Wystarczy zobacyzc na 2 ostatnie mecze.Nagle coś kopaczom nagle zaczyna się bardzieć chcieć a Melkson wygląda znacznie lepiej.Przypadek?