Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20206
Stary 14.04.2012, 15:06
Ale ta liga pojebana. W czolowce to kazdy stara sie robic wszystko by Amica do pucharow sie zalapala. Patologiczna gra Kuchenek zostanie pewnie nagrodzone europejskimi pucharami bo wiele wskazuje na to, ze 4. miejsce da el.LE.


Zaglebie ostatnio goli wszystkich. Sa tuz za... nami a jeszcze niedawno byli w strefie spadkowej...
Odpowiedz cytując