Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3656
Stary 14.04.2012, 14:10
Cytat:
nie mówię, że La Masia to zły pomysł, mówię jedynie, że aktualnie nie ma dowodów, że wyjdzie stamtąd jakiś talent nawet na miarę Wolskiego
He he, cofnijmy się w rozwoju jeszcze bardziej i zdejmijmy siatki z bramek. Po .... trybuny, boisko samo wystarczy, górka w parku Jordana, wytnie się drzewa bo ograniczają widoczność, będzie nawet 50-60 tysięcy widzów.

No ....a mać, poziom niektórych poraża... nie róbmy nic, sprzedawajmy najlepszych, skupujmy szrot. Zatrudnijmy Zdzisia jako managera od wszystkiego, po wybranie środka antybakteryjnego do czyszczenia toalet. Na pewno daleko zajdziemy...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując