Markus napisał(a):

Sprzedaż Melikosna w tym momencie jest błędem, bo po słabym sezonie jego wartość i forma nie jest optymalna. Zawodnika nie sprzedaje się wtedy, kiedy ma kryzys dyspozycji, lecz wtedy, gdy jest w najwyższej formie, bo ma to przełożenie na cenę.
Potrzebujemy także Ilieva, Pareiki, Genkowa na przyszły sezon, bo w drużynie muszą być piłkarze, którzy coś potrafią i umieją grać w piłkę. Żaden z nich nie jest "problemem" równie wielkim jak przykładowo Garguła czy Kirm. Wisła nie potrzebuje też nowego zaciągu słabych Polaków, czy nowych Brudów, tylko 2-3 zawodników "robiących różnicę" w miejsce odchodzących grajków typu Nuneza, Lameya, Jirsaka...
Tylko taka przebudowa ma sens.
|
Twoje posty są tak apodyktyczne jakbyś czytał regułki z książki i dodatkowo jesteś przekonany o swojej nieomylności. Melikson za rok będzie starszy o rok i jeszcze mniej perspektywiczny. I tak będziemy do przodu na tym transferze, wiec trzeba go puścić póki jest jeszcze coś wart.