Markus napisał(a):

Sprzedaż Melikosna w tym momencie jest błędem, bo po słabym sezonie jego wartość i forma nie jest optymalna. Zawodnika nie sprzedaje się wtedy, kiedy ma kryzys dyspozycji, lecz wtedy, gdy jest w najwyższej formie, bo ma to przełożenie na cenę.
Potrzebujemy także Ilieva, Pareiki, Genkowa na przyszły sezon, bo w drużynie muszą być piłkarze, którzy coś potrafią i umieją grać w piłkę. Wisła nie potrzebuje też nowego zaciągu słabych Polaków, czy nowych Brudów, tylko 2-3 zawodników "robiących różnicę" w miejsce odchodzących grajków typu Nuneza, Lameya, Jirsaka...
Tylko taka przebudowa ma sens.
|
Markus, też bym chciał żeby został, ale więcej niż 2 mln euro nie uzyskamy za niego. Jeżeli zaś chce odejść to mamy trzymać go na siłę? Ma grać do końca kontraktu na 50% swoich umiejętności? Jeżeli bardzo chce zostać i będzie grał na 100% to należy go zostawić.