Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3651
Stary 14.04.2012, 13:18
Markus napisał(a):Wyświetl post
Ani Uryga, ani tym bardziej Brud i Czekaj nie rozegrali dotychczas żadnego wybitnego meczu w barwach Wisły, nie pomogli, a przeszkadzali w pucharach i żaden z nich nie jest zawodnikiem na miarę walki o mistrzostwo. W Wiśle i całej polskiej piłce było mnóstwo jeszcze większych talentów, które równie szybko jak zabłysły gasły staczając się w marazm i przeciętność.
Nie zgadzamy się co do oceny młodzieży w Wiśle. Uryga nie miał okazji zagrać w pucharach, w dorosłej Wiśle zagrał dwa mecze dopiero. Jak, więc "przeszkadzał w pucharach"? Peszył zawodników podczas treningów? Krytykowania Urygi po jego dwóch meczach, w których zagrał nieźle nie rozumiem zupełnie.

Krytykujesz Czekaja za LE. Otóż zagrał tam 27 minuty w dwóch meczach. Dostał czerwoną kartkę przez bardziej nieodpowiedzialne zagranie naszej wielkiej gwiazdy Nuneza. W Kielcach przy kartce zachował się nieodpowiedzialne, zresztą Bunoza nie dawno z Ruchem zachował identycznie, więc ten Czekaj jest na poziomie podobnym do obecnych stoperów.

Brud jest słaby, ale są też inni słabi, którzy zarabiają kolosalne pieniądze, więc rozliczmy go na końcu. Nunez zarabia kilkanaście razy więcej, a z jego gry nie wynika nic. Przykłady można mnożyć.

Czy dla was wychowanek musi być klasę lepszy od przyjezdnego? Nie wystarczy, że gra bez różnicy? Za granicą to przyjezdny musi być lepszy od miejscowego, aby go wygryźć ze składu.
Odpowiedz cytując