Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3648
Stary 14.04.2012, 12:59
patologią naszej kochanej Wisły jest:
brak dobrego trenera pierwszej drużyny, ciągłe jego zmiany,
nie chcę nic mówić, ale najpierw wykopano Petrescu, teraz zobaczyliśmy, że Maaskant wcale tak mało nie wyciągał z tych patałachów (po prostu naściągali mu takich piłkarzy na jakich pozwalał budżet)

ogólnie nie ma sensu budować czegokolwiek mając w składzie Probierza i Bednarza
nie ma co szukać zbyt głęboko
kto byłby dobrym trenerem Wisły? Piotr Nowak- jemu bym zaufał, ale niestety nie byłoby go łatwo przekonać do klubu, który zwalnia trenera po 1,5 roku
Maaskantowi zarzucano Apoel, ciekawy jestem jakie baty zebrałby Probierz od cypryjczyków.

ogólnie to zupełnie nie wiem w jakim kierunku idą te zmiany w Wiśle i po co
owszem Bednarzowi mogę jeszcze zaufać, ale Probierz mojego zaufania nie wzbudza, a już na pewno nie koncepcja budowania drużyny na Polakach itp... sami sobie podcinamy gardło...
sorki, ale uważam, że nie tędy droga
przegrywamy rywalizację z Legią i Lechem o młodych zdolnych Polaków i dlatego chcemy zapchać drużynę polskimi przeciętniakami ot co....
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 14.04.2012 o godz. 13:03.
Odpowiedz cytując