Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3645
Stary 14.04.2012, 12:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Porównaj sobie wyniki ME Legii i naszej. Obecnie grają tam roczniki z ich akademii.
Pomijam fakt, że nie muszą trenować na Błoniach, kartoflisku albo korytarzu klubowym.

Byłbym zapomniał - ha, ha.

Jak zwykle - zero kontraktu z rzeczywistością...
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=783935

co drugi może jest z młodzieżówki Legii - większość rocznik 92, mają obecnie po 20 lat, ilu z nich przebije się do ekstraklasy, na ilu Legia zarobi

większość z tych, których Legia wychowuje może będzie grała wyżej, ale nie w Legii,
największe talenty na których zarabia są po prostu wychowane gdzie indziej, a może oszlifowane jedynie w drużynie ME

nie mówię, że La Masia to zły pomysł, mówię jedynie, że aktualnie nie ma dowodów, że wyjdzie stamtąd jakiś talent nawet na miarę Wolskiego
Odpowiedz cytując