Acapelo napisał(a):

|
nie gloryfikujmy tak tej akademii, zobaczymy czy ona sama wypuści talenty większe niż nasz Czekaj, Brud, Uryga haha
|
Porównaj sobie wyniki ME Legii i naszej. Obecnie grają tam roczniki z ich akademii.
Pomijam fakt, że nie muszą trenować na Błoniach, kartoflisku albo korytarzu klubowym.
Byłbym zapomniał - ha, ha.
Jak zwykle - zero kontraktu z rzeczywistością...