Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3644
Stary 14.04.2012, 12:42
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
nie gloryfikujmy tak tej akademii, zobaczymy czy ona sama wypuści talenty większe niż nasz Czekaj, Brud, Uryga haha
Porównaj sobie wyniki ME Legii i naszej. Obecnie grają tam roczniki z ich akademii.
Pomijam fakt, że nie muszą trenować na Błoniach, kartoflisku albo korytarzu klubowym.

Byłbym zapomniał - ha, ha.

Jak zwykle - zero kontraktu z rzeczywistością...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując