Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1661
Stary 14.04.2012, 12:16
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Słusznie. Nie ma jak zimny Lech
W ferworze całej tej dyskusji uciekł nam niezwykle do wcipny wpis kolegi Kaan. Myślę że po takiej prezentacji możemy w stosunku do kolegi przyjąć formułę pana Zagłoby: "Od tej pory zamiast kiep każdy może mówić Kaan".
Odpowiedz cytując