Kaan napisał(a):

Słusznie. Nie ma jak zimny Lech
|
W ferworze całej tej dyskusji uciekł nam niezwykle do wcipny wpis kolegi Kaan. Myślę że po takiej prezentacji możemy w stosunku do kolegi przyjąć formułę pana Zagłoby: "Od tej pory zamiast kiep każdy może mówić Kaan".