Wyświetl pojedynczy post
Balkansko a Naše
Junior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3638
Stary 14.04.2012, 11:58
Cytat:
Nie wiem skąd biorą się informacje, że od dwóch miesięcy nie dostajemy pensji. Wszystko jest w porządku
Genkow

Może faktycznie finansowo pod względem wypłat nie jest źle.
Co jak co, ale nasi ligowi grajkowie są pierwsi do krzyczenia, że nie mają wypłaty i nie ma co do garnka włożyć
Odpowiedz cytując