Cytat:
|
Nie wiem skąd biorą się informacje, że od dwóch miesięcy nie dostajemy pensji. Wszystko jest w porządku
|
Genkow
Może faktycznie finansowo pod względem wypłat nie jest źle.
Co jak co, ale nasi ligowi grajkowie są pierwsi do krzyczenia, że nie mają wypłaty i nie ma co do garnka włożyć
