tormenthor;1240560[B napisał(a):
|
]Melikson w formie to zawodnik klasy Kagawy wycenianego na 20 mln E.[/B] Sprzedaż tego zawodnika za mniej niż 3 mln E, zwłaszcza w takim momencie byłaby wręcz sabotażem. Nie zamieniłbym Maora nawet za 5 najlepszych zawodników z tej całej pseudo akademii Legii z Wolskim na czele.
|
Melikson w gazie jest lepszy. Kagawa w środę nie wyróżnił się niczym szczególnym a Maor w formie by na pewno okrasił ten mecz kapitalnym golem bądź asystą. W końcu nie takich graczy jak Lahm wkręcał w ziemię.