Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54686
Stary 14.04.2012, 11:29
tormenthor;1240560[B napisał(a):
]Melikson w formie to zawodnik klasy Kagawy wycenianego na 20 mln E.[/B] Sprzedaż tego zawodnika za mniej niż 3 mln E, zwłaszcza w takim momencie byłaby wręcz sabotażem. Nie zamieniłbym Maora nawet za 5 najlepszych zawodników z tej całej pseudo akademii Legii z Wolskim na czele.
Melikson w gazie jest lepszy. Kagawa w środę nie wyróżnił się niczym szczególnym a Maor w formie by na pewno okrasił ten mecz kapitalnym golem bądź asystą. W końcu nie takich graczy jak Lahm wkręcał w ziemię.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując