Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54684
Stary 14.04.2012, 10:57
Jeśli chcemy promować młodych Polaków i najlepiej wychowanków, to powinniśmy niedoskonałość ich gry redukować geniuszem 3 - 4 zawodników klasy Meliksona. Wówczas błędy młodości takiego Czekaja, Urygi mogą pozostać bez konsekwencji w wyniku kilkukrotnych przebłysków geniuszu graczy wybitnych. Jeśli mówimy o zdrowych proporcjach, to w pierwszym składzie może być 3-4 młodych Polaków, 3 - 4 doświadczonych jak Sobol, Głowa, Brożek i 3 - 4 zachodnie gwiazdy w stylu Maora lub Genkova.

Ps. Maor może nie chce grać, bo :
a) namawiano go na siłę na grę w reprezentacji Polski, gdyż liczono na większy zysk ze sprzedaży,
b) zmieniają się co chwila trenerzy,
c) nie ma w drużynie atmosfery, a co za tym idzie wyników,
d) każdy może mieć słabszy okres zwłaszcza po kontuzji.

PS.2. Legia Radovicia chciała sprzedać za 200 - 300 tys E i nagle przyszedł Skorża zmienił mu pozycję i koleś zrobił im LE plus nastrzelał w lidze. No ale w tej rundzie po kontuzji żeber gra dramatycznie, tyle że nikt go nie będzie chciał sprzedać, gdyż wiedzą, że jest to niewłaściwy moment.
Ostatnio edytowane przez tormenthor : 14.04.2012 o godz. 11:02.
Odpowiedz cytując