Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54683
Stary 14.04.2012, 10:55
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Melikson w formie to zawodnik klasy Kagawy wycenianego na 20 mln E. Sprzedaż tego zawodnika za mniej niż 3 mln E, zwłaszcza w takim momencie byłaby wręcz sabotażem. Nie zamieniłbym Maora nawet za 5 najlepszych zawodników z tej całej pseudo akademii Legii z Wolskim na czele.
No i co z tego? Jak nam ktoś da 2 to będzie super, sprzedawać czym prędzej bo nie dość, że za rok będzie już praktycznie nie do opchnięcia to widać, że już nie chce tutaj grać.
Odpowiedz cytując