|
Jeżeli chodzi o sędziów, to na tą chwilę najlepszym w Polsce jest zdecydowanie Musiał. Rzadko daje kartki, stara się prowadzić zawody w taki sposób, aby nie przeszkadzać piłkarzom i nie przerywa co kilka sekund akcji jak wczoraj Pskit z powodu śmiesznych fauli. Korona oczywiście przesadza z agresywnością, ale jedno trzeba im przyznać - dają z siebie dużo, co Naszym ,,gwiazdom'' z zagranicy prawie zawsze się nie zdarza i przechodzą obok gry w wielu spotkaniach. Wolałbym oglądać takich walczących chłopaków w Wiśle niż zmanierowane i wypalone gwiazdeczki, które sił nie mają (nie wiadomo po czym), które mają wszystko w głębokim poważaniu - kibiców, klub, historię. Tylko kasa im głowie za cotygodniowy spacerek na boisku i odpuszczanie spotkań, żeby się nie zmęczyć przed wieczornymi rozrywkami.
|