Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20199
Stary 14.04.2012, 10:31
Dla mnie to teraz najważniejsze żeby parchate w końcu spadło. Lechia wiadomo ciężki terminarz. Przyjmując, że spadną to wolę oczywiście, żeby spadły z Nią parchy, a nie Łks. Więc nie wiem czy nie lepiej byłoby nawet jakby dzisiaj Łks wygrał niestety, bo co tam jedna porażka więcej, to i tak w tym sezonie bez różnicy,
Odpowiedz cytując