Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
Od: 02.2012
Offline
#
54676
14.04.2012, 07:41
Co do odejść, to przydało by się sprzedać Boguskiego. Non stop kontuzja, a jak już zagra, to jeden mecz i znowu coś, poza tym gra bardzo słabo. Nie wiem kto go kupi, ale ŁKS był by z niego zadowolony
Zohan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zohan
Znajdź inne posty napisane przez Zohan