kacpaw91 napisał(a):

Dużo więcej niż obecnie raczej już nie będzie wart. 2 mln euro to max. jaki możemy wyciągnąć.
PS Jirsak do Lubina O,o
|
Jak na kreatora gry to mało. I żeby nie było - myślę tu jako ja, a nie dyrektor Bednarz - lepiej Meliksona w ogóle w obecnej sytuacji nie sprzedawać. Nie jest to najlepszy moment. Ale stanie się pewnie jak piszesz - sprzedadzą go w tym okienku.