Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54675
Stary 13.04.2012, 23:50
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Dużo więcej niż obecnie raczej już nie będzie wart. 2 mln euro to max. jaki możemy wyciągnąć.

PS Jirsak do Lubina O,o
Jak na kreatora gry to mało. I żeby nie było - myślę tu jako ja, a nie dyrektor Bednarz - lepiej Meliksona w ogóle w obecnej sytuacji nie sprzedawać. Nie jest to najlepszy moment. Ale stanie się pewnie jak piszesz - sprzedadzą go w tym okienku.
Odpowiedz cytując