Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3636
Stary 13.04.2012, 23:19
Podziękowac trzeba PZPNowi, który nie stworzył czegoś takiego jak system szkolenia młodzieży- zgodnego z aktualnymi standardami światowymi, że brakuje pieniędzy na staże dla trenerów, że nie wprowadzono już 20 lat temu wymogów licencyjnych odnośnie boisk, wychowanków czy akademii- dopiero teraz ekstraklasa stopniowo to wprowadza.
To, że jesteśmy w takiej dupie to nie jest przypadek, a skutek wieloletniego zaniedbania.Wszystko idzie ku lepszemu bez pomocy PZPNU, ale ten dystans do Europy zach jak i naszych Południowych czy też nawet wschodnich sąsiadów musimy nadgonić.
To, że prawie 40 mln kraj w centrum Europy ma tylko 7 piłkarzy na światowym poziomie (w tym 3 bramkarzy)to jest po prostu ....a skandal.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując