Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18659
Stary 13.04.2012, 23:15
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Kirm wyglada jakby grał tutaj z przymusu.Kiedys byly zssyłki na Sybir i kibitki ,dzis jest to gra dla Wisly okiem Andraza Kirma.
Niech się cieszy gdzie gra. Wisła to jest szczyt jego umiejętności, którego nie sięga stojąc na palcach.
Odpowiedz cytując