Wojtas napisał(a):

|
Kirm wyglada jakby grał tutaj z przymusu.Kiedys byly zssyłki na Sybir i kibitki ,dzis jest to gra dla Wisly okiem Andraza Kirma.
|
Niech się cieszy gdzie gra. Wisła to jest szczyt jego umiejętności, którego nie sięga stojąc na palcach.