Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18658
Stary 13.04.2012, 23:06
tomo napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/10156-Mal...rma_od_Elsnera


Z tym Kirmem to rzeczywiście taka bieda jeśli chodzi o naukę języka polskiego? Może się chłop po prostu boi że mówi tak słabo jak gra... .


Kirm wyglada jakby grał tutaj z przymusu.Kiedys byly zssyłki na Sybir i kibitki ,dzis jest to gra dla Wisly okiem Andraza Kirma.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując