Wyświetl pojedynczy post
Rocky55
Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25377
Stary 13.04.2012, 22:40
Mam pytanie do osob ktore korzystaja ze szkoly http://futura.edu.pl/pl/ . Moze ktos mi cos o tym powiedziec, czy oplaca sie, jak jest itp. Interesuje mnie rownez czy sie za to placi, bo na stronie nigdzie nie znalazlem ze jest platna,ale pisze ze jest niepubliczna i ze sa jakies promocje bez wpisowego.
Odpowiedz cytując