michu-k napisał(a):

Co tu jest do tłumaczenia?
Pojęcie "została pokryta z zysku z lat przyszłych" oznacza, że zyski które Wisła osiągnie po 2009 roku będą pokrywać ową stratę do chwili jej wyrównania.
|
Wytłumaczyć jak się to ma do wypowiedzi, że Wisła ma dług przez złą politykę Valckxa i Basałaja. skoro Wisła a w zasadzie już nie istniejący zarząd miał do nadrobienia 16 milionów z poprzednich lat to nic dziwnego, że nadal jesteśmy w dupie i to już nie z winy ww panów,.