Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3626
Stary 13.04.2012, 22:15
Odnośnie sprzedaży kopaczy Legii i porównanie do naszej sytuacjii:

Zauważ, że w normalnym klubie sytuacja w której 3 trenerów prowadzi 1 klub nie ma miejsca, tak jak i informowanie kopaczy o tym prawie wszyscy pożegnają się z klubem.Ja na miescu Bednarza mamił bym Btiona i resztę, że jest wielka szansa na wykupienie ,podpisał bym nawet umowę przedstępną z jakims dobrym kontraktem, byle by się chlopina starał na ostatnie mecze, tymczasem każdy kopacz ma WY-JE-BA-NE i czeka na wakacje, bo po co ryzykować kontuzję.Ludzie, zrozumcie, że my mamy kopaczy, ale nie mamy drużyny ale to już wina Cupiała.

Masz pretensję, że pojawia się kwota (1.7 mn Euro) za Meliksona. Nawet jeśli ona jest prawdziwa, to nie do kogo trzeba mieć pretensję, że jest taka niska, jak nie do Cupiała? - patrz pierwszy akapit.Melikson wyrasta ponad ta ligę i przy odpowiedniej strategii prowadzenia drużyny mogliśmy za niego wziąśc ok 3 , 4 mln Euro, a że chłop złapał kontuzję a Cupiał traktuję Wisłę jako swoją zabaweczkę to cóż, na to już nie mamy wpływu.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 13.04.2012 o godz. 22:19.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując