|
Powiem tak moim zdaniem dla takiego klubu jak Wisła Kraków to wstyd i hańba przegrać z Łksem i Cracovią,to nie jest football to jest kopanina.Żeby wygrać taki mecz wystarczy tylko trochę zaangażowania
Kiedyś mieliśmy Kubę Błaszczykowskiego,Pawła Brożka,Głowę,Baszcza,Franka,Żurawia i goliliśmy frajerów do 0
Teraz mamy kilku gwiazdorów bez ambicji albo i bez umiejętności bo w przypadku np takiego Kirma o zaangażowanie ciężko mieć pretensje bo biega ale z tego biegania nie ma nic
Oby w obecnej ekipie było jeszcze trochę ambicji i chęci poprawy a jestem pewny że to wystarczy na wygranie z ŁKSem i Cracovią
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|