Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54674
Stary 13.04.2012, 21:28
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
No właśnie nie wiem, czy w przypadku Garguły jest to motywacyjny. Pamiętajmy, że w Bełchatowie wtedy płacili naprawdę solidnie.
Raczej motywacyjny, bo podczas pierwszej ery Bednarza pojawiały się informacje, że wszystkim piłkarzom, z którymi negocjujemy, oferujemy kontrakty 50/50 i dla nikogo nie robimy wyjątku.
Odpowiedz cytując