kacpaw91 napisał(a):

|
No właśnie nie wiem, czy w przypadku Garguły jest to motywacyjny. Pamiętajmy, że w Bełchatowie wtedy płacili naprawdę solidnie.
|
Raczej motywacyjny, bo podczas pierwszej ery Bednarza pojawiały się informacje, że wszystkim piłkarzom, z którymi negocjujemy, oferujemy kontrakty 50/50 i dla nikogo nie robimy wyjątku.