Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54673
Stary 13.04.2012, 21:24
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Oczywiste jest to, że menadżer Dahan naciska byśmy sprzedali Meliksona. Może być olbrzymi problem z zatrzymaniem go. Ba - nie znamy konstrukcji kontraktu, bo może są tam jakieś klauzule pozwalające Meliksonowi odejść. Kto to wie? Jednakże pomimo tych wszystkich przeciwności należałoby powiedzieć stanowcze nie dla sprzedawania go za marne grosze, a obecnie po tak fatalnym sezonie może do tego dojść. Wszyscy wypowiadali się w poprzednim sezonie, że takiego piłkarza polska liga jeszcze nie miała. Więc powinno oczekiwać się za niego solidnej gotówki.
Dużo więcej niż obecnie raczej już nie będzie wart. 2 mln euro to max. jaki możemy wyciągnąć.

PS Jirsak do Lubina O,o
Odpowiedz cytując