Cisse99 napisał(a):

po 6 meczach w ekstraklasie lepszy od Kirma , to po 12 będziesz pisał, że bije na głowę Meliksona !
hahaha
|
Dobrego piłkarza można ocenić już po jednym meczu, a najlepiej trzeba było to zrobić jak grał w niższej lidze.
Przykre jest to że wystarczy nie spartolić wszystkich piłek w meczu aby być lepszym od Kirma. Otwórz oczy i spójrz na tą padakę, którą gra obecnie Andraż.
Nie śmieszą mnie szczerze mówiąc takie ironie. Chłopak jest utalentowany nie od 6 meczów, mówi się o nim już od dawna. Jeśli Mak pokazuję w jednym meczu że ma szybkość, myśli na boisku, jest zwrotny i widać że chce mu się grać to wątpliwe aby w drugim meczu przestał szybko biegać, stracił zwrotność i przestał myśleć. Na chłopski rozum.
Jeśli chodzi o Andraża Kirma to on dla mnie nie potrafi nawet biegać jak skrzydłowy.