Cytat:
|
Uryga?Chłopak zagrał mecz na alibi a tutaj ochy i achy- typowe.
|
nie mogę się z tym zgodzić
co do Czekaja, w porządku, sam pisałem, że jest kiepski, wejscie do drużyny miał dużo lepsze niż umiejetności, ale akurat Uryga pokazal sie z bardzo dobrej strony, probowal rozgrywac pilke od tylu, wychodzil po pilke, na pewno nie gral na alibi, z Brudem chyba pomyliles
Daniel powinien cos wiecej sie chciec pokazac...