Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3618
Stary 13.04.2012, 20:36
Cytat:
Uryga?Chłopak zagrał mecz na alibi a tutaj ochy i achy- typowe.
nie mogę się z tym zgodzić
co do Czekaja, w porządku, sam pisałem, że jest kiepski, wejscie do drużyny miał dużo lepsze niż umiejetności, ale akurat Uryga pokazal sie z bardzo dobrej strony, probowal rozgrywac pilke od tylu, wychodzil po pilke, na pewno nie gral na alibi, z Brudem chyba pomyliles

Daniel powinien cos wiecej sie chciec pokazac...
Odpowiedz cytując