Panowie , nie robcie sobie jaj.
Jeśli Wisła ma grać o MP to piłkarze poziomu Czekaja nie powinni się mieścić na ławce rezerwowej.Najlepszym wyjściem było by wypożyczenie go do jakiegoś spadkowicza- tylko czy ktoś go zechce ten mega talent?

Uryga?Chłopak zagrał mecz na alibi a tutaj ochy i achy- typowe.Głód na Polakow w składzie widać u poniektórych jest.Tylko dlaczego to nie wiem.Ja w wieku 19 lat doszedłem do tego, że słowa jakiekokolwiek kopacza trzeba dzielić przez 3 bo i tak najważniejszy jest pieniądz, ale są wyjątki od tej reguły.
ME Wisła gra mega żenuę i biją na końcu tabeli o jak najlepszy rezultat a tutaj nagle kopacze stamtąd mają zbawić grę Wisły w profesjonalnej piłce.?
