Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3617
Stary 13.04.2012, 20:19
Panowie , nie robcie sobie jaj.
Jeśli Wisła ma grać o MP to piłkarze poziomu Czekaja nie powinni się mieścić na ławce rezerwowej.Najlepszym wyjściem było by wypożyczenie go do jakiegoś spadkowicza- tylko czy ktoś go zechce ten mega talent?
Uryga?Chłopak zagrał mecz na alibi a tutaj ochy i achy- typowe.Głód na Polakow w składzie widać u poniektórych jest.Tylko dlaczego to nie wiem.Ja w wieku 19 lat doszedłem do tego, że słowa jakiekokolwiek kopacza trzeba dzielić przez 3 bo i tak najważniejszy jest pieniądz, ale są wyjątki od tej reguły.
ME Wisła gra mega żenuę i biją na końcu tabeli o jak najlepszy rezultat a tutaj nagle kopacze stamtąd mają zbawić grę Wisły w profesjonalnej piłce.?

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując