westersyl napisał(a):

|
Bardzo trafny komentarz. Warto podkreślić że chłopak myśli na boisku, potrafi grać na jeden kontakt. Już pisałem wcześniej, że to kwestia czasu kiedy Wisła powinna starać się wyciągnąć się Mateusza z Bełchatowa. To jest już teraz piłkarz lepszy od Kirma.
|
najlepsze ze oni codziennie dojezdzali 60km na trening Wisły a oni ich olali