Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54668
Stary 13.04.2012, 20:09
Tutaj nie o to chodzi, by na Meliksonie zarobić, bynajmniej nie powinno. Nie możemy rozbijać całościowo monolitu drużyny. Melikson jest zawodnikiem pierwszego składu. Osobiście proponowałbym pozbycie się Kirma aniżeli Meliksona. Mimo że sezon jest stracony, to wina całej drużyny, że nie ma odpowiednich wyników. Radziłbym panu Dahanowi przejrzeć statystyki ostatnich 15 lat, jeśli chodzi o Mistrzostwa Polski w wykonaniu Wisły.

Po prostu oddanie Meliksona w chwili obecnej jest samobójstwem dla klubu - klub osiąga pełną widownie, gdy zdobywa jakieś trofea. Jak to się mówi - klient płaci, klient wymaga, więc w przyszłym sezonie nie wyobrażam sobie sytuacji by Wisła nie walczyła o MP. A Bednarz może sobie mówić co chce, jak będzie źle, to też szybko poleci. Cupiał nie jest też taki, że będzie beznamiętnie patrzył jak Wisła spada coraz niżej w tabeli...
Odpowiedz cytując