|
Obawiam się, że nie mamy argumentów żeby oczekiwać za Maora 3-4mln.
MP i mecze z Litexem były dość dawno temu, od jesieni jest niestety nienadzwyczajnie.
Jak dotąd w sierpniu miał swoje maximum cenowe, na następne jest szansa najwcześniej jesienią 2013.
Najlepiej byłoby żeby został i szalał jak rok temu, ale obawiam się, że to se ne vrati.
Poza tym wygląda na to, że BC i łysy aż się trzęsą żeby wpadła jakaś kasa za kogoś.
Więc kto jak nie Maor...
Swoją drogą nabrałbym choćby cienia szacunku do łysego gdyby:
- oddał komuś Jaliensa nawet za darmo, ale żeby ktoś przejął kontrakt i Wisła już nic nie musiała mu płacić
- opchnął Kirma nawet za te 500t euro (jeśli zapłaciliśmy mniej)
- sprzedał Gargułę za cokolwiek, nawet 100 tys złotych byleby Wisła już nie wydała ani grosza na jego kontrakt
- może z Ilievem trzeba zrobić jw. a poszukać kogoś młodszego z techniką i zdrowiem do gonienia
- sprzedał Jovanica za tyle ile za niego daliśmy albo więcej
- sprzedał Bunozę jw.
6 "casusów" - jakby rozwiązał nawet ze 3 w taki sposób jak napisałem to uznałbym, że Bednarz coś potrafi, no a przede wszystkim Wisła by odetchnęła finansowo i uzyskała pewne finansowe i osobowe pole manewru.
Ostatnio edytowane przez arti : 13.04.2012 o godz. 19:27.
|