Watts napisał(a):

|
No zaskoczy, bo podobno nie mamy pieniędzy na drukowanie programów meczowych, a latem dla połechtania ambicji kibiców "paszportowców" przyjdą "perspektywiczni" Pawłowski i Pietruszka, z tym że ten pierwszy będzie nas kosztował większą sumę odstępnego niż przez ostatni rok kalendarzowy wypłaciliśmy Żaliensowi.
|
A skąd wiesz, że chcemy kupić tego Pietruszkę? Bo ktoś widział naszego skauta na trybunach? Skąd ten ktoś wie kogo on obserwował naprawdę? Jest kilku ciekawszych graczy w Pogoni i raczej o któregoś z nich chodziło, a nie o Pietruszkę.
Z kolei Pawłowski za dajmy na to 400 tysięcy euro to nie byłby zły transfer.