Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3613
Stary 13.04.2012, 19:09
Cytat:
Bednarz jeszcze nas zaskoczy.
No zaskoczy, bo podobno nie mamy pieniędzy na drukowanie programów meczowych, a latem dla połechtania ambicji kibiców "paszportowców" przyjdą "perspektywiczni" Pawłowski i Pietruszka, z tym że ten pierwszy będzie nas kosztował większą sumę odstępnego niż przez ostatni rok kalendarzowy wypłaciliśmy Żaliensowi.

Cieszy mnie to, że Uryga fajnie wystąpił w ostatnich meczach. Martwi mnie jednak to, że podobne "wejście" miało kilku co młodszych, a potem prędziutko spadali z piedestału. Pamiętam jak Czekaj kasował w Kielcach, chyba ramię w ramię z Brudem. I tak dalej. Przyznam szczerze - nie śledzę rozgrywek ME, ale bazuję na wypowiedziach ludzi z tego forum, którzy mają jakieś tam pojęcie i co bardziej ogarnięci obserwatorzy i tak twierdzą, że wcale nikt się nie wybija. Nie życzę żadnemu z chłopaków z ME źle, ale bagatelizowanie całej polityki transferowej, bo chłopak z rocznika 94 wszedł dwa razy na boisko i zagrał fajnie jest absurdalne.
Ostatnio edytowane przez Watts : 13.04.2012 o godz. 19:11.
Odpowiedz cytując