Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3611
Stary 13.04.2012, 18:34
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Raus do kibicowskiego.
Raus to sobie mów do swoich koleżanek z Kałuży, e-napinaczu z świętokrzyskiej wioski

Hypocrite napisał(a):
Czekaj jest drewniany i bezmyślny, co druga jego interwencja grozi faulem lub co gorsza karnym.
Co druga? Hmmm.. W takim razie jutro idę do punktu wymienić soczewki na mocniejsze, bo chyba słabo widzę Czekaj ma 20 lat, wejście do drużny udane, potrzebuje przede wszystkim ogrania. Realnie oceniać będzie można go po całym sezonie, gdzie rozegra ponad 20 meczów. Jak dla mnie to gra poziom wyżej niż 10 krotny reprezentant Holandii, który nie jest wcale taki stary, co doskonale pokazuje przykład Żewłakowa, który mimo tego że dwa lata starszy gra świetnie. Michał popracuje nad wyprowadzniem piłki, nabierze trochę masy mieśniowej i to jest materiał na obrońcę na lata.

I Czekaja i Urygę sprzedamy z mega zyskiem.
Ostatnio edytowane przez fialo : 13.04.2012 o godz. 18:42.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując