Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16577
Stary 13.04.2012, 18:01
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Litwini mają do nas żal o Możejki bo Orlen zwolnił 500 pracowników z elektrowni.Na Wschodzie jest bardziej bym powiedział tęsknota za ZSRR niż za Nami
http://www.youtube.com/watch?v=SI6iKqvM3iI
W Wilnie Litwinki wylaszczyły się niczym Rosjanki w Moskwie, więc powiew wschodu jest widoczny tej wiosny