Karherop napisał(a):

|
Kim sie nastawił tylko i wyłacznie na zarobek . Do tego jest wyalienowany w drużynie od początku . Tacy piłkarze są w drużynie zbędni . Zresztą jeszcze "kilka spotkań do końca sezonu " i wakacje , cytując Pana Andraża.
|
Tak do końca sezonu kilka spotkań a potem kolejny sezon z panem Andrażem... no chyba, że się znajdzie jakiś nowy pracodawca dla niego. Ironia losu- raczej odejdą ci, dobrzy zawodnicy (Meleks, Genkov) bo za dużo zarabiają a taki Kiro zostanie :(