Wyświetl pojedynczy post
faraway
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18654
Stary 13.04.2012, 17:39
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kim sie nastawił tylko i wyłacznie na zarobek . Do tego jest wyalienowany w drużynie od początku . Tacy piłkarze są w drużynie zbędni . Zresztą jeszcze "kilka spotkań do końca sezonu " i wakacje , cytując Pana Andraża.
Tak do końca sezonu kilka spotkań a potem kolejny sezon z panem Andrażem... no chyba, że się znajdzie jakiś nowy pracodawca dla niego. Ironia losu- raczej odejdą ci, dobrzy zawodnicy (Meleks, Genkov) bo za dużo zarabiają a taki Kiro zostanie :(
Odpowiedz cytując