Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16576
Stary 13.04.2012, 17:24
Litwini mają do nas żal o Możejki bo Orlen zwolnił 500 pracowników z elektrowni.Na Wschodzie jest bardziej bym powiedział tęsknota za ZSRR niż za Nami
http://www.youtube.com/watch?v=SI6iKqvM3iI