Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16574
Stary 13.04.2012, 16:23
Puchatek napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy się ale TV w Polsce stoi na żałośnie niskim poziomie. Czy TVN24, Polsat Info, TVP Info to program informacyjne z całego świata ? Te programy mają poziom Superekspresu i Faktu. Już lepiej włączyć sobie BBC czy CNN. Ja bym z chęcią zapłacił te 20zł miesięcznie ale musi być za co bo za gówniane usługi nie będę płacił.
Kolega wie co pisze? mam te programy na co dzien plus w robocie SKYnews i jest tam jeszcze wiekszy chlam jak u nas.
Stacje informacyjne pokazuja wszystko co moga aby przyciagnac widza, a co sie najlepiej sprzedaje chlam.
Ze dwa dni temu z anglikiem z pracy rozmawialem to mowil ze nie wlancza informacyjnych bo depresji dostaje od .........nia glupot pseldo fachowcow i politykow.
,